Bayside Marketplace – nietuzinkowe centrum handlowe w Miami pod gołym niebem!

Tagi , , , , , ,

Stany Zjednoczone to bez wątpienia kraj wielu kontrastów, atrakcji a przede wszystkim możliwości. To właśnie tam mieszają się różnorodne kultury i narodowości i z pewnością świadczy to o wyjątkowości tego kraju. Spośród wszystkich stanów, które dumnie składają się na USA, najbardziej popularnym jest Floryda. Co ciekawe, zjeżdżają tam nie tylko tłumy turystów, ale nawet i podróżnicy z innych części kraju. Floryda jest miejscem rozrywkowym i niesamowicie atrakcyjnym, z racji tego, że jest po prostu niezwykle barwna. Bez znaczenia czy należycie do turystów lubiących korzystać z uroków nocnego życia, czy też należycie do osób, które chcą w spokoju zrelaksować się w parku. Z pewnością znajdziecie tam miejsce dla siebie. Niemniej jednak niezmiennie od kilku już lat, miejscem, które przyciąga wręcz nieskończone rzesze turystów jest Bayside Marketplace. Nietuzinkowe centrum handlowe pod gołym niebem z Miami warto je odwiedzić?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Miejsce bez wątpienia wyjątkowe

Można śmiało już nazywać prawdziwym symbolem Miami- miasta, które ma wiele atrakcji i które bez znaczenia na porę dnia, tętni ciągle życiem. Bayside Marketplace jest oryginalnym i z pewnością charakterystycznym obiektem. To wielkie centrum handlowe, znajduje się pod gołym niebem. Turyści z pewnością powinni odwiedzić to miejsce, gdyż znajdą tam dosłownie wszystko, czego mogą potrzebować. Od zakupów w luksusowych butikach znanych marek, aż po wybitne restauracje i niesamowite miejsca z rozrywką. Tym samym miejsce to jest jednym z najważniejszych centrów handlowych, zorientowanych na turystykę i rozrywkę w całych Stanach Zjednoczonych. Przed wizytą warto jednak zaznajomić się z kilkoma praktycznymi informacjami.

Po pierwsze, godziny otwarcia poszczególnych sklepów i restauracji są ustalane przez nie indywidualnie, więc mogą się od siebie różnić. Po drugie Bayside Marketplace jest świetnie skomunikowany z praktycznie każdą inną częścią miasta i najważniejszymi jego punktami. Tak więc by dotrzeć do tego nietuzinkowego centrum handlowego pod gołym niebem z:

  • Miami Beach– wystarczy wybrać bus oznaczony literą S lub literą C
  • Miami Airport– wystarczy wsiąść w pomarańczową linię metra
  • Port of Miami– wystarczy, że turyści skorzystają z bezpłatnego Coral Walley i wysiądą przy Biscayne Blvd.

Co więcej pociągi, które zatrzymują się przy Bayside Marketplace dojeżdżają również do samego centrum miasta. Dodatkowo po drodze znajdują się przystanki podwójne, więc w dogodnym momencie można przesiąść się na metro. Dla turystów, którzy zdecydowali się na wypożyczenie w Miami własnego samochodu, Bayside Marketplace przygotował dogodny parking, z zadaszeniem i systemem zabezpieczeń.

Dlaczego nie można pominąć Bayside Marketplace podczas wakacji na Florydzie?

Jeśli należycie do turystów, którzy marzą o odwiedzeniu Florydy i zdążyli już rozpocząć planowanie swoich wakacji, to musicie również wiedzieć, żeto cenrtum handlowe jest miejscem, którego bez wątpienia nie możecie pominąć. Zastanawiacie się dlaczego? Otóż śmiało można powiedzieć, że Bayside Marketplace jest miejscem nietuzinkowym. Bez wątpienia jest to wyjątkowe miejsce. Co najważniejsze, z pewnością nie znajdziecie drugiego, takiego samego centrum handlowego. W niewielu miejscach możecie cieszyć się najbardziej luksusowymi butikami, a jednocześnie korzystać z uroków przepięknej, słonecznej pogody. Bayside Marketplace jest zorganizowanym, turystycznym centrum handlowym pod gołym niebem, w którym skupiają się restauracje, butiki, transport, a także wiele miejsc przeznaczonych na rozrywkę. Dla najbardziej aktywnych turystów, przygotowana tam została również siłownia, a także szereg innych atrakcji, z których mogą oni do woli korzystać. Bayside Marketplace jest więc miejscem, którego nie można pominąć podczas planowania wymarzonych wakacji na Florydzie.

Najlepsze hotele w Miami

Poprzedni

Addison Reserve Country Club – najlepszy ekskluzywny klub golfowy na Florydzie

Floryda historycznie – jak powstała?

Następny

Dodaj komentarz