Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Floryda i USA są bliskie ich działalności.

NowyJork.pl – Poznaj z nami Nowy Jork! Pomożemy zaplanować idealną wycieczkę. Na stronie znajdziesz praktyczny wskazówki dotyczące zwiedzania, zakupu biletów i noclegów, opisy najciekawszych miejsc i ciekawostki historyczne. Dowiedz się wszystkiego na temat atrakcji Central Parku, Empire State Building, poznaj Statuę Wolności. Jeśli planujesz wyjazd do Stanów Zjednoczonych to idealne miejsce, żeby znaleźć wszystkie najważniejsze informacje.

Joannalifeinamerica.blogspot.com – Blog Life in America prowadzony jest przez Joannę mieszkającą od 10 lat na Florydzie. Na blogu autorki znaleźć można wiele ciekawych artykułów dotyczących Ameryki i nie tylko, autorskie zdjęcia (dzieła męża Nicholasa), opinie, miejsca warte zobaczenia oraz inne przemyślenia na temat Florydy.

Naszeszlaki.pl – Blog podróżniczy Nasze Szlaki to grono ludzi interesujących się podróżami, historią i fotografią. Na blogu znajdziemy sporo informacji i ciekawych artykułów na temat podróżowania po całym świecie, Ameryce Północnej a szczególnie po Stanach Zjednoczonych.

Niceland.pl – tworzy polsko-amerykańskie małżeństwo o bogatym doświadczeniu w branży turystycznej specjalizujące się w wycieczkach szytych na miarę dla gości z Polski. Na portalu oprócz oferty wycieczek do USA znajdziemy również blog o charakterze poradnikowym.

AmericanStories.pl – to blog prowadzony przez Pam i Zolę mieszkających w stanie Północna Karolina, w okolicach stolicy tego regionu, czyli Raleigh. Na blogu można znaleźć przydatne artykuły dotyczące nie tylko podróżowania po USA ale również z życia i kultury.

culturalcare.pl – To najbardziej doświadczona agencja u pair na świecie. W ciągu 30 lat działalności agencja wysłała do Ameryki ponad 145,000 młodych osób w roli au pair, co czyni ja największą oraz najbardziej doświadczoną agencją na świecie. Agencja prowadzi swój autorski blog https://blog.culturalcare.pl/ na którym przeczytamy wiele porad dotyczących podróżowania do USA.

wyprawy.pl – LOGOS TRAVEL MAREK ŚLIWKA – Firma powstała w 1995 roku. Jest głównym graczem na rynku dalekich wyjazdów, wysyła grupy na wszystkie kontynenty świata. W aktualnym katalogu znajduje się ponad 150 programów wypraw i wycieczek. Logos Travel zdobył wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, m.in. wiele certyfikatów jakościowych: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikat Gepard Biznesu oraz Certyfikat Solidna Firma, a także Gazela Biznesu. Za działania innowacyjne firma została wyróżniona najwyższym branżowym wyróżnieniem Wawrzyn Polskiej Turystyki. Firma zajęła też I miejsce w Wielkopolskim Grand Prix CSR – Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego.