Gwiazdy mieszkające na Florydzie – kogo możesz spotkać?

Tagi , , , , ,

Nie da się ukryć, że Floryda jest jednym z najlepszych stanów w USA, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony turystów. Okazuje się bowiem, że miasta na Florydzie to prawdziwe perełki w tej części wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Metropolie takie jak Miami, Orlando czy nawet i wiele innych, mniejszych miasteczek są niezwykle ciekawe. Sprawiają, że można zwiedzać je przez długie godziny. Jednocześnie warto zauważyć, że Floryda jest także jednym z najbardziej ulubionych stanów gwiazd i celebrytów. To właśnie tam decydują się oni na postawienie swoich wytwornych rezydencji i tam spędzają swoją codzienność lub wolny czas. Wobec tego, które, wielkoformatowe gwiazdy możemy spotkać na Florydzie?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Floryda a celebryci

Wspomniane już zostało, że Floryda to jeden z tych stanów, który jest niezwykle popularny wśród turystów. Niemniej jednak Florydę uwielbiają także gwiazdy i celebryci, którzy bardzo chętniej kupują tam swoje mieszkania i apartamenty. Niektórzy z nich traktują Florydę jedynie jakie miejsce na wakacje. Zdecydowana większość celebrytów i wielkoformatowych gwiazd, decyduje się zamieszkać tam całkowicie na stałe. Wielu turystów z Polski, a także i z innych krajów Europy decyduje się odwiedzić ten stan nie tylko po to, by zakosztować odmiennego stylu życia. Wielu z nich decyduje się na taki wyjazd właśnie po to, by można było spotkać tam swoich idoli. Floryda, celebryci to cała rewia gwiazd i piosenkarzy, którzy zakochali się nie tylko w Miami, ale także i w wielu innych miastach. 

Piosenkarz Ricky Martin występuje na koncercie, licencja: shutterstock/By
Piosenkarz Ricky Martin występuje na koncercie, licencja: shutterstock/By

Gwiazdy uwielbiają Miami

Floryda jest jednym z tych stanów w USA, który nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony gwiazd. Oczywiście najwięcej z nich skupia się właśnie w Miami. Ta wielokulturowa i ogromna metropolia stała się domem dla najróżniejszych gwiazd dużego ekranu, a także dla piosenkarzy. Okazuje się, że domy gwiazd w Miami to pokaźne i wystawne rezydencje, które można bardzo łatwo rozpoznać. Wobec tego, turyści mogą być pewni tego, że okazja na stanięcie twarzą w twarz z Shakirą czy Jennifer Lopez jest wyjątkowo duża. Tak więc apartamenty gwiazd w Miami – które z nich zdecydowały się tam zamieszkać? Otóż:

  • Matt Damon – jego posiadłość w Miami Beach znajduje się w dzielnicy miasta : La Gorce;
  • Jennifer Lopez – posiadłość pięknej piosenkarki również znajdziemy w dzielnicy La Gorce;
  • Shakira – ta słynna, kolumbijska piosenkarka również zdecydowała się na to, by zakupić piękną posiadłość w Miami Beach;
  • Shaquille O’Neal – to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Okazuje się, że legenda amerykańskiej koszykówki również kocha Miami i zdecydowała się na to, by zakupić posiadłość w dzielnicy Star Island Miami Beach;
  • Ricky Martin – ten gwiazdor i piosenkach posiada na Florydzie aż dwa apartamenty. Jednocześnie jeden z nich oczywiście znajduje się w słynnym Miami w dzielnic La Gorce.

Oczywiście powyżej zostały wymienione domy gwiazd, które są obecnie najbardziej znane i lubiane. W samym Miami znajdziemy również wiele gwiazd, które nie są rezydentami „full time”. Posiadają oni jedynie wakacyjne nieruchomości, gdzie zjeżdżają po zakończonym sezonie zdjęciowym, czy po turniejach sportowych. Miami to idealne miejsca na stały pobyt, ale także świetne na pobyt czasowy i wypoczynek. 

Palm Beach, Floryda, 19 listopada 2016 r.: Prezydent-elekt Donald Trump ma spędzić wakacje w swoim klubie i rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie. Mar-a-Lago jest pokazane w widoku z lotu ptaka na dzień 12 stycznia 2013 r., Licencjat: Shutterstock/By FloridaStock
Palm Beach, Floryda, 19 listopada 2016 r.: Prezydent-elekt Donald Trump ma spędzić wakacje w swoim klubie i rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie. Mar-a-Lago jest pokazane w widoku z lotu ptaka na dzień 12 stycznia 2013 r., Licencjat: Shutterstock/By FloridaStock

Wille i apartamenty gwiazd na Florydzie

Jeśli interesują nas domy gwiazd na Florydzie, to bez wątpienia ich największa ilość znajdziemy oczywiście w Miami. Miasto to jest wyjątkowo uwielbiane przez wszystkie gwiazdy. To właśnie tam priorytetowo wykupują one luksusowe posiadłości. Niemniej jednak nie oznacza to, że apartamenty gwiazd na Florydzie ograniczają się już tylko i wyłącznie do słynnego Miami. Niektóre z gwiazd zdecydowały się bowiem na obranie całkiem innego kierunku. Najlepszym przykładem jest Julio Iglesias. Z pewnością jest on nam wszystkim świetnie znany jako autor tekstów, piosenkarz, a także sam ojciec Enrique Iglesiasa. Mieszka on nieco na obrzeżach Miami, w Tahiti Beach i cieszy się błogim wypoczynkiem.

Dobrym przykładem jest również znany nam wszystkim aktor-  John Travolta. To właśnie on zdecydował z tętniącego życiem Miami, gdzie wiecznie panuje tłok i gwar i wybrał niewielkie miasteczko Ocala, które znajduje się dokładnie w środkowej części Florydy. Można więc powiedzieć, że jeśli podróżni dysponują nadmiarem wolnego czasu i mają chęci, wówczas mogą zdecydować się na to, by zwiedzać Florydę szlakiem domów i apartamentów najsłynniejszych gwiazd kina, muzyki i sportu.

Z pewnością niektóre posiadłości mogą wprawić nas w nie małe osłupienie, a także zachwycić swoim kunsztem oraz bijącym od nich bogactwem. Taka podróż znacznie zwiększy również szanse na to, że być może uda się nam zdobyć upragniony autograf lub zdjęcie ze słynnym idolem na Florydzie.

Najlepsze hotele w Miami

Poprzedni

Architektura miejska Miami

Melbourne na Florydzie

Następny

Dodaj komentarz