Odwiedź Bonita Springs: Przewodnik po Atrakcjach Nadmorskiego Raju

Widok z lotu ptaka z drona na domy z dokami na wodach Blue Bay otoczone lasami namorzynowymi w Bonita Springs na Florydzie i Zatokę Meksykańską w tle z czystym niebem, licencja: shutterstock/By RayDukin

Bonita Springs to malownicze miasteczko położone w południowo-zachodniej Florydzie, które przyciąga swoją urokliwą atmosferą i wspaniałymi plażami. Znajduje się ono w hrabstwie Lee i jest częścią szybko rozwijającego się obszaru metropolitalnego Cape Coral-Fort Myers. Oferuje ono różnorodne atrakcje. Od naturalnych terenów z zachowanymi ekosystemami, po … Zobacz więcej »

Clearwater – zwiedzanie

Zachód Słońca na plaży w Clearwater, licencja: shutterstock/By David+Y+Hyun

Floryda jest bez wątpienia jednym z najbardziej turystycznych stanów w USA. To właśnie tam będziesz mógł cieszyć się niesamowitą pogodą, dostępem do pięknych plaż oraz wyjątkową, luźną atmosferą. Floryda słynie także ze swoich unikalnych miast, z których każde wyróżnia się czymś innym. Oczywiście, z pewnością … Zobacz więcej »

Szpitale i placówki medyczne Orlando

Widok na prywatny szpital Orlando Health Medical Center.

Orlando jest miastem położonym w południowej części Stanów Zjednoczonych, objętym rządową administracją stanu Floryda. Od wielu już lat, stanowi ważny ośrodek turystyczny. Przyciąga uwagę odwiedzających, takimi atrakcjami jak Centrum Kosmiczne Johna F. Kennedy’ego, park rozrywki Walt Disney World, SeaWorld Orlando czy Universal Orlando. Wybierając się … Zobacz więcej »

Dlaczego warto jechać do Miami?

Widok z tropików na panoramę Miami. Floryda, USA.

Dzięki kolorowej ulicy Collins Avenue, przepięknej Zatoce Biscayne oraz szerokim plażom Miami jest idealnym miejscem do odwiedzenia o każdej porze roku. Dlaczego warto jechać do Miami? Jakie atrakcje jeszcze na Ciebie tu czekają? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule. Niezapomniane wakacje na Florydzie Miasto Miami na … Zobacz więcej »