Odwiedź Gatorland w Orlando

Widok na główne wejście w postaci głowy aligatora do parku rozrywki Gatorland, Orlando.

Gatorland to jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Orlando. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy chcą zobaczyć aligatory, krokodyle i inne dzikie zwierzęta. Znajduje się ono na południu miasta, na Hwy 441, i jest łatwo dostępne dla turystów. Jeśli planujesz wizytę w Orlando, … Zobacz więcej »

Port Lotniczy Key West

Widok na samolot na lotnisku, licencja: shutterstock/By hamdi bendali

Port Lotniczy Key West to wyjątkowe miejsce, które zapewnia łatwy dostęp do rajskiej wyspy Key West na Florydzie. Znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta, oferując dogodne połączenia dla podróżnych. Lotnisko to jest idealnym punktem startowym do odkrywania uroków Key West, znanego ze swoich … Zobacz więcej »

Dlaczego mieszkańcy Florydy często mieszkają w przyczepach kempingowych?

Życie w przyczepie kempingowej, licencja: shutterstock/By AdrianWojcik

W stanie Floryda mieszkanie w przyczepach kempingowych jest popularnym rozwiązaniem dla wielu mieszkańców. Cenią oni sobie elastyczność oraz ekonomiczne aspekty tego rodzaju życia. Klimat Florydy, charakteryzujący się ciepłymi temperaturami przez większą część roku. Sprzyja takiej formie mieszkania, która jest dla wielu alternatywą dla tradycyjnych domów … Zobacz więcej »