Helikopterem nad Miami

Tagi , ,

Miami jest miastem, które oferuje wspaniałe przeżycia oraz niesamowite widoki. Piękne plaże oraz miejska zabudowa zachęcają do eksplorowania miasta oraz odpoczynku na łonie natury. Jednym ze sposobów na zwiedzenie miasta (trochę z innej perspektywy) jest wynajem helikoptera Miami. Dzięki temu można podziwiać całą panoramę miasta. Wycieczka helikopterem nad Miami będzie niezapomnianym przeżyciem i na pewno pozostanie na długo w pamięci jego uczestników.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Wyjątkowa atrakcja w przestworzach

Decydując się na wykup wycieczki helikopterem nad Miami warto znać kilka podstawowych zasad. W większości przypadków z lotu helikopterem mogą korzystać maksymalnie trzy osoby. W przypadku lotu obowiązują także ograniczenia wagowe. Każdy pasażer wybierający się na lot powinien posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Na lot mogą zostać zabrane także dzieci i niemowlęta a także zwierzęta towarzyszące. Warto wiedzieć także, że na pokład mogą zostać zabrane tylko takie elementy garderoby/gadżety jak telefon komórkowy, aparat oraz okulary przeciwsłoneczne. Wszelkie torby oraz plecaki powinny zostać pozostawione w szafkach do przechowywania rzeczy.

Niesamowite przeżycia zapewnia jedna z bardziej popularnych wycieczek helikopterem nad Miami, która rozpoczyna się w Pembroke Pines. Czas trwania wycieczki oscyluje w granicach 27 minut. Jest ona dostępna w trzech wersjach językowych: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim. Cały lot obejmuje przelot nad takimi miejscami jak najbardziej popularne plaże takie jak South Beach, North Beach i Haulover Hallandale oraz całą panoramę miasta.

Lot helikopterem nad Miami, Floryda, USA, licencja: shutterstock/By katy89
Lot helikopterem nad Miami, Floryda, USA, licencja: shutterstock/By katy89

Miami z góry

Jedną z ciekawszych wycieczek helikopterem nad Miami jest jednogodzinna prywatna wycieczka helikopterem Deluxe, która obejmuje przelot nad największymi atrakcjami turystycznymi Miami. Lot zapewnia niezapomniane przeżycia a jego trasa obejmuje takie atrakcje jak centrum miasta, zabytki m.in. Venetian Pool, Biltmore Hotel, niesamowite rezydencje, najstarsze dzielnice miasta (jak np. Coconut Grove) oraz całą linię brzegową South Beach. Wycieczka obejmuje także takie plaże oraz wyspy jak Miami Beach, Sunny Isles czy Harbor Beach.

Inną ciekawą opcją jest wybranie się na wycieczkę helikopterem nad Miami tuż po zapadnięciu zmroku. Wieczór to czas, gdy Miasto rozkwita i można cieszyć się jego niesamowitą i zachwycającą atmosferą. Nocny lot nad miastem zapewnia niesamowite przeżycia. To właśnie wtedy można zobaczyć takie miejsca jak drapacze chmur, wody zatoki Biscaune oraz neon Art Deco w South Beach.

Jedną z tańszych wycieczek helikopterem nad Miami jest lot o nazwie Taste of Miami Private Helicopter Tour. Wycieczka ta kosztuje 199 USD/osobę i pomimo tego, że nie jest długa (bo trwa zaledwie 20 minut) daje możliwość zobaczenia Miami z całkiem innej perspektywy. Podczas tego krótkiego lotu jego uszestnicy zobaczą takie atrakcje jak Ogrody Europejskie, plażę Tahiti, rezerwat hrabstwa Matheson a także widoki na Vizcaya Museum and Gardens, Coconus Grove, Biscayne Bay oraz Coral Gables. Wylot ma miejsce z lotniska Miami Executive i przed przylotem należy stawić się w „CR Aviation” na 30 minut przed planowaną godziną odlotu.

Loty helikopterem nad Miami

Lot helikopterem nad Miami może okazać się także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Tego rodzaju lot jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu tylko we dwoje. Z tego też powodu na rynku dostępnych jest wiele rodzajów romantycznych wycieczek nad Miami tylko dla dwojga.

Jedną z ciekawszych opcji lotu helikopterem nad Miami w odsłonie romantycznej, jest wycieczka romantyczna prywatna wycieczka helikopterem nad Miami z szampanem. Oferta wycieczki oraz cała trasa została przygotowana specjalnie dla par. Start wycieczki rozpoczyna się od wejścia na pokład helikoptera na lotnisku Miami Executive i cała podróż trwa od 30 do 35 minut. Podniebna wycieczka helikopterem nad Miami z szampanem jest doskonałym sposobem na romantyczny wypad, wspólne spędzenie czasu, świętowanie rocznicy, a także oświadczyny.

Prywatny luksusowy helikopter jakim będą poruszać się uczestnicy wycieczki został wyposażony w butelkę szampana, która pozwoli wspólnie cieszyć się tą niesamowitą chwilą. Sama trasa tej półgodzinnej wycieczki obejmuje lot nad Coconut Grove, Coral Gables, śródmieściem miasta oraz wyspami. Koszt wycieczki wynosi 329 USD na osobę.

Druga romantyczna wycieczka samolotem po Miami z szampanem trwa od 50 minut do nawet 1 godziny. Pozwala się cieszyć pięknem miasta i jego krajobrazami z lotu ptaka w towarzystwie najbliższej osoby. Wycieczka ma charakter prywatny i można samodzielnie zdecydować o jakiej porze dnia się odbędzie. Można zarezerwować zarówno lot w ciągu dnia, o zachodzie słońca jak i zupełnie w nocy. Uczestnicy wycieczki w cenie lotu otrzymują butelkę szampana oraz dwa kieliszki do wspólnego celebrowania tej wyjątkowej chwili. Podobnie jak w poprzednich – wylot ma miejsce w lotniska Miami Executive na które trzeba się stawić co najmniej 30 minut przed planowanym wylotem.

Autor: Magdalena Rypińska

Najlepsze hotele w Miami

Poprzedni

Clearwater – zwiedzanie

Najpiękniejsze mariny na Florydzie

Następny

Dodaj komentarz