Miami Yacht Show – sprawdź, kiedy zobaczysz najpiękniejsze jachty

Tagi , , , ,

Floryda jest uważana za jeden, z najbardziej turystycznych stanów w USA. To właśnie tam za każdym razem dopisuje świetna pogoda, a piękne plaże w największych metropoliach zachęcaja do wypoczynku. Jednym z najpopularniejszych miast na Florydzie jest Miami. Działa ono na turystów jak prawdziwy magnes. Teoretycznie Miami nigdy nie zasypia, a jego ulice o każdej porze dnia wypełniają się turystami i muzyką. Jednocześnie Miami ma do zaoferowania znacznie więcej. To właśnie tam, podczas Miami Yacht Show, będziesz mógł podziwiać najpiękniejsze jachty! Co więc musisz o tym wydarzeniu wiedzieć?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Amerykanie kochają jachty

Floryda, a w szczególności Miami z całą pewnością nie kojarzy się Ci z jachtami. Być może nawet nie jesteś świadomy tego, że Amerykanie tak naprawdę jachty kochają. Zwiedzanie Miami zwykle ogranicza się do niezapomnianych imprez oraz wyjątkowo błogiego wypoczynku na plaży. Miami Beach czy Palm Beach to także wyjątkowo popularne miejsca wśród surferów. To właśnie tam panują idealne warunki do uprawiania tego typu sportów wodnych. Jednak prawda jest nieco inna.

Amerykanie szczególną pasję posiadają w stosunku do jachtów. Choć na pierwszy rzut oka może Ci się to wydać nieoczywiste, to jednak po odwiedzeniu Miami w lutym, możesz znacznie zmienić swoje zdanie. To właśnie w samym sercu Florydy odbywa się słynne wydarzenie – Miami Yacht Show. Jak więc sam widzisz, atrakcje Miami sprowadzają się nie tylko klubów nocnych i plażowania. Nawet w sezonie zimowym czeka tam na Ciebie wiele, ciekawych wydarzeń i eventów, których nie możesz przegapić!

Gdzie zobaczymy najpiękniejsze jachty?

Jeśli zdecydowałeś już o tym, że chcesz spędzić swój wypoczynek w Miami, wówczas wybierz się tam w lutym. Dlaczego? Bo to właśnie w tym miesiącu będziesz mógł zobaczyć najpiękniejsze jachty. Miami Boat Show to wydarzenie, które odbywa się tam od 1969 roku. Jest ono najlepszym dowodem na to, że Amerykanie faktycznie kochają jachty i czerpią przyjemność z ich oglądania. Jednocześnie nie musisz tylko i wyłącznie liczyć na to wydarzenie. Jeśli chcesz podziwiać najpiękniejsze jachty i zapoznać się z ich historią, możesz odwiedzić również inne miejsca w Miami, które z pewnością Cię zachwycą. Tuż przy porcie w mieście znajduje się dodatkowo Museum Park Marina.

Jak łatwo możesz się domyślić, jest to muzeum w którym zgromadzone są nie tylko najciekawsze i zabytkowe jachty, ale także przedstawiona jest historia mariny w Miami. Możesz także wybrać się na zwiedzanie Superyacht Miami at Yacht Haven Grande Miami. Jest to kolejna marina w Miami, w której cumują najpiękniejsze i najbardziej luksusowe jachty. Warto także, byś zwrócił uwagę na wydarzenie jakim jest Palm Beach in Boat Show. Odbywa się ono 21 – 24 marca i również będziesz mógł tam podziwiać jedne z najpiękniejszych jachtów. Cała impreza ma miejsce w West Palm Beach i jest jedną z najpopularniejszych w tej części Florydy. Oczywiście zarówno na Miami Yacht Show oraz Palm Beach in Boat Show będziesz potrzebował biletów wstępu.

Możesz zarezerwować je wygodnie przez internet i nie martwić się, że zabraknie dla Ciebie miejsca na widowni! Jak więc samodzielnie możesz się przekonać, na zapoznanie się z majestatycznymi jachtami w Miami będziesz miał wiele okazji. Taka „przygoda” z pewnością pomoże Ci o wiele lepiej zrozumieć, dlaczego jachty są tak ogromną pasją Amerykanów!

Miami, FL, USA - February 18, 2023: Photo of the Miami International Boat Show Downtown Miami FL
Międzynarodowe Targi Łodzi w Miami, USA. licencja: shutterstock/By Felix Mizioznikov

Miami Yacht Show – wyjątkowe wydarzenie w sercu Florydy

Jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z jachtami jest Miami Yacht Show. To właśnie dzięki niemu wakacje na Florydzie nawet w sezonie zimowym mogą być dla Ciebie jeszcze bardziej niezapomniane. Miami Yacht Show to wyjątkowe święto, które odbywa się w Miami regularnie. Jego początkowa inauguracja miała miejsce w roku 1969. Obecnie, wydarzenie odbywa się w drugą sobotę lutego i jest ono organizowane przez National Marine Manufacturers Association.

Na samym początku Miami Yacht Show było podzielone pomiędzy dwie lokalizacje – Downtown Miami oraz Miami Beach. Jednocześnie nie było to jedno z najlepszych rozwiązań, dlatego też z biegiem czasu zostało to zmienione. Od 2016 roku wydarzenie to odbywa się w Miami Marine Stadium Park and Basin. Jednocześnie sam pokaz żeglarstwa i majestatycznych jachtów odbywa się w Miamarina at Bayside Marketplace Marina. Pamiętaj jednak, że data w której odbywa się Miami Yacht Show nie jest stała. Najlepiej będzie, jeśli przed wyjazdem sprawdzić na oficjalnej stronie wydarzenia, kiedy dokładnie ma ono miejsce i w jakich godzinach rozpoczyna się pokaz jachtów. Przez dokładnie tą samą stronę będziesz mógł zarezerwować bilety i uzyskasz znacznie więcej wskazówek odnośnie samego wydarzenia.

Miami Yacht Show to jedna z najbardziej wyjątkowych imprez, jaka tylko odbywa się w samym sercu Florydy. Jest to największy na świecie pokaz jachtów i łodzi, który każdego roku przyciąga do najwiekszego miasta Florydy miliony turystów z całego świata. Z pewnością Ty również tego wydarzenia nie możesz przegapić, a same jachty na długo zapadną Ci w pamięć.

Autor: Daria Gajewska

Najlepsze hotele w Miami

Poprzedni

Kamperem po Florydzie

Loty do Miami – kiedy jest najtaniej?

Następny

Dodaj komentarz